Заняття-тренінг "Як не заблукати в павутині" для учнів 7-го класу

7 квітня 2014 року в Київській обласній бібліотеці для дітей за розробленою програмою бібліотечно-бібліографічних уроків з учнями 7-го класу проведено заняття у формі тренінгу "Як не заблукати в павутині". Мета заняття - ознайомлення юних читачів з новими можливостями пошуку інформації, знайомство з бібліотечними інформаційними системами та формування навичок Інтернет-навігації.

Використовуючи знання, отримані під час тренінгового заняття, читачі вчилися грамотно формувати читацький запит та заповнювати бланк читацької вимоги на літературу.

На останок читачі-учні ознайомилися з цікавинками екологічної виставки-календаря "Діти мріють про чисте довкілля" та з літературно-пізнавальними новинками, які представлені в експозиції.