Федор Жорин. Исповедь чекиста

Жорин, Федор. Исповедь чекиста. - 4-е изд., доп. - К.: Изд. Подолина, 2012. - 448 с. - (Страницы тайной войны)

Автор цієї унікальної книги, яка видана російською мовою, Федір Жорін, викладає свій погляд на відомі йому факти зради суспільству деяких функціонерів з числа керівників колишнього СРСР і України, офіцерів Збройних Сил, співробітників органів безпеки, дипломатів, діячів КПРС.

Акцент «лицарем плаща і кинджала» робиться на таємній війні спецслужб США і країн НАТО, в якій вони реалізували свої проекти з розвалу Радянського Союзу і це цілеспрямовано продовжують свою підривну діяльність проти України та інших слов'янських держав.

Ця книга для широкого загалу читачів, яких цікавлять проблеми забезпечення національної безпеки Батьківщини, які вболівають за її долю.