Обласний семінар за темою: "Автоматизовані і корпоративні бібліотечні системи і технології: реалії практичної оцифровки" - 3 квітня 2014 року

3-го квітня 2014 року на базі Київської обласної бібліотеки для дітей - головного науково-методичного, координаційного та консультативного центру з питань бібліотечного обслуговування дитячого і дорослого населення Київської області - відбувся обласний семінар за темою: "Автоматизовані і корпоративні бібліотечні системи і технології: реалії практичної оцифровки" за участю директорів районних (міських) централізованих бібліотечних систем, завідувачів центральними районними (міськими) бібліотеками та спеціалістів, відповідальних за забезпечення автоматизації і комп'ютеризації бібліотечних процесів та інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів в публічних бібліотеках Київської області.

Відкрив обласний семінар генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, Президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей М.П.Зніщенко.

Крім головної теми семінару в рамках його програми були підведені підсумки діяльності бібліотек Київщини за 2013 рік та окреслені завдання і стратегія розвитку на 2014 рік.

В обласному семінарі взяла участь головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації В.М.Гонтарук.

Программа семінару