3 квітня в Київській обласній бібліотеці для дітей для бібліотечних спеціалістів Київської області було презентовано з використанням мультимедійних технологій екологічний календар «Коли природа в небезпеці», який включає в себе багато цікавих та повчальних розділів, що допомагають вирішувати екологічні проблеми сьогодення.

Під час презентації екологічного календаря були використані фрагменти документальних та мультиплікаційних фільмів про захист та збереження навколишнього середовища, було представлено чимало літератури та яскравих малюнків, які доповнювали, розкривали та прикрашали розділи в календарі.

Наші колеги з області отримали безліч корисних порад, консультацій та позитивних емоцій і велике профзадоволення під час перегляду.