Бібліотечно-бібліографічний тренінг "Система каталогів та картотек-Ваш GPS навігатор в бібліотеці"

25 березня 2014 року в Київській обласній бібліотеці для дітей в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання "Книга-вчитель, книга-наставник, книга-кращий товариш і друг" з учнями 7-9 класів-членами Малої академії наук м. Києва проведено бібліотечно-бібліографічний тренінг "Система каталогів та картотек-Ваш GPS-навігатор в бібліотеці". Мета трегінгу - ознайомлення читачів з видами каталогів і картотек та їх особливостями, формування умінь та навичок самостійного пошуку та вибору літератури за допомогою як традиційних так і електронного каталогів.

В цей день юні читачі переглянули слайд-презентацію "Система каталогів та картотек у бібліотеках", ознайомилися з системою каталогів і картотек Київської обласної бібліотеки для дітей та їх функціональним призначенням, вчилися самостійно здійснювати пошук потрібної літератури за допомогою довідково-бібліографічного апарату, електронного каталогу та пошуковими Інтернет-ресурсами для дітей, які представлені на сайті Київської обласної бібліотеки для дітей.

Велике захоплення у юних читачів, майбутніх науковців, викликала експозиція найкращих творів українських та зарубіжних письменників для дітей, яка представлена в читальній залі читачів-учнів 5-9 класів. Друзі бібліотеки жваво обговорювали представлені для них новинки літератури, а книгу лауреата української недержавної премії "Великий їжак" В. Бердта "Мій друг Юрко Циркуль та інші" вирішили почитати колективно та в подальшому обговорити в бібліотеці.