Презентація народознавчої виставки «Жіноча хустина, як і калина оберіг і символ України»

В київській обласній бібліотеці для дітей з 17-21 березня відбулась презентація народознавчої виставки «Жіноча хустина, як і калина оберіг і символ України» адресована читачам-учням 1-9 класів та керівникам дитячого читання.

Образ хустки був символічним виявом прихильності. Протягом століть хустина була в Україні найдорожчим подарунком, яка символізує домівку та матір. Під час презентації присутнім розповіли про хустку та звичаї українського народного побуту, пов'язані з нею, зачитали уривки творів про хустки та вірші. Пригадали та заспівали разом пісні про хустки. На виставці було представлено багато українських хусток і кожний бажаючий міг їх добре роздивитися і навіть приміряти.