Презентація виставки репродукцій картин «Весна прийшла, природа квітне»

В Київській обласній бібліотеці для дітей з 17 по 21 березня відбулася презентація виставки репродукцій картин «Весна прийшла, природа квітне» адресована читачам шкільного віку. На виставці представлені різножанрові живописні роботи видатних художників, об`єднаних спільною темою - передчуттям і наближення весни. Також присутні фотороботи весняної природи, весняні пейзажі, букети весняних квітів та квіткові композиції. Вони присвячені пробудженню природи після затяжного зимового сну. Легкі, веселі, дзвінкі хмаринки, що по-весняному швидко перетворюються на чорні дощові, сповнені легкого смутку і туги. Прокинувшись від сну, дерева немовби прагнуть насититися першими яскравими променями сонця. А сніг, напоєний водою, відображає стовбури дерев і глибину небес. Весняним тріумфом наповнена кожна деталь краєвиду. Повітря пронизане радісним очікуванням.

Біля виставки проведена бесіда з використанням віршованих загадок на "крилах пташок", які прилітають на весні та питань, підготовлених до картин. Пригадали разом з дітьми прикмети весни у творах фольклору: прислів`я та загадки. Прослухали твори музичного мистецтва, де зображується весна, та заспівали разом веснянки.