Презентація художньо-ілюстраційної виставки: "Віки і жіноча мода"

В Київській обласній бібліотеці для дітей з 17 по 21 березня відбулася презентація художньо-ілюстраційної виставки: "Віки і жіноча мода" (жіноча мода на полотнах видатних художників) для читачів старшого шкільного віку, та керівників дитячого читання.

Майже всі художники в різні часи звертались у своїй творчості до образу жінки. Жіночий образ у мистецтві є своєрідним відображенням епохи, джерелом найрізноманітніших знань про суспільні процеси і естетичні смаки кожного конкретного історичного періоду. Під час презентації присутні познайомились з репродукціями картин художників різних епох,у яких вони розкривають власні уявлення про ідеал жіночої краси.

На полотнах зображення жінок різних епох в одязі яких переважають шалі, хустки, хустини, шалики, що є і донині модним і популярним в одязі жінок України.

Виставка викликала неабияку зацікавленість читачів.