Літературно - мультимедійні презентації "Обереги нашого дому"

В рамках Міжнародного року сім'ї в Київській обласній бібліотеці для дітей для читачів-учнів 2-х та 3-х класів було проведено літературно-мультимедійні презентації "Обереги нашого дому". Під час презентацій діти познайомились зі звичаями і традиціями нашого народу, з оберегами рідного дому, того дому, в якому жили наші предки і в якому вони живуть сьогодні. Це хліб, рушник, національний одяг, житло, пісня, калина, жіноча хустина тощо.

Діти з радістю розповідали про обереги своєї родини, про традиції, які існують в їх родинах та передаються з покоління в покоління. Будемо сподіватися, що з таким майбутнім України, як наші діти, звичаї і традиції українського народу будуть зберігатися й надалі.