Переможці Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості на виготовлення кращої книжки-саморобки "Дитячі історії про найголовніше"

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Національна бібліотека України для дітей визначила переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше»

Гран-прі конкурсу здобула книжка Губрій Зоряни «Моя родина» (Бібліотека-філія № 9 Білоцерківської міської ЦБС, Київської обл.), яка стала прикладом копіткої майстерності та спільної родинної роботи. Виконана у вигляді дерев’яної ретро-книги, вона вражає своєю незвичністю, неординарністю та унікальністю.

У номінації індивідуальні роботи

вікова категорія 1-4 класи

ІІ місце Дегтяренко Христина «Віршики від Христинки» (Бібліотека-філія №1 Білоцерківської міської ЦБС, Київської обл.).

У номінації колективні роботи

вікова категорія 9-11 класи:

ІІІ місце «Мій щедрий отчий край» - Читачі бібліотеки-філії №6 Білоцерківської міської ЦБС, Київської обл.

Київська обласна бібліотека для дітей щиро вітає переможців, організаторів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше» від Київської області.

Переглянути результати конкурсу на сайті Національної бібліотеки України для дітей