В Київській обласній бібліотеці для дітей стартував цикл передноворічних свят «Зимова феєрія».

З приходом зими настають Новорічні свята, які мають в собі численні традиції, звичаї, обряди та вірування. 9 грудня в Київській обласній бібліотеці для дітей було проведено загально-бібліотечне фольклорне свято «На Новий рік,на радість, на добро!», яким було розпочато цикл передноворічних свят «Зимова феєрія». Під час заходу наші улюблені читачі поринули у передноворічну атмосферу, дізнались про звичаї зимових обрядів, виконували колядки та щедрівки.

Найбільшу симпатію і зацікавленість читачів викликав вертеп-специфічний фольклорний театр, який відображав біблійні сюжети. Багато чого цікавого бібліотечні працівники розповідали про те як завбачувати погоду за народними прикметами, яку магію несуть в собі новорічні та різдвяні свята, про таємниці ворожіння. Яскравості у фольклорне свято додали відповідні відеоматеріали (кліпи, мультики, уривки із кінофільмів )новорічної тематики. Читачі брали активну участь у святі: розповідали про традиції своїх родин та проте, як вони святкують Новорічні та Різдвяні свята.