Чіпси: їсти чи не їсти?

Сьогодні чіпси являються однією з найпопулярніших страв швидкої їжі. З читачами - учнями 5-А класу 137 школи була проведена валеологічна бесіда (з відеороликом, слайд презентацією, та хімічним експерементом) на тему «Чіпси: їсти чи не їсти». Як з'ясувалося під час бесіди були присутні і прихильники і противники цих продуктів. Головними аргументами прихильників споживання чіпсів були: «смакота», привабливий вигляд упаковки, зручність в якості швидкого споживання. Під час бесіди також з'ясувалося, що більшість читачів - дітей не знає про негативні якості цих продуктів. Присутнім читачам були видані різні пакетики з чіпсами та сухариками і запропоновано прочитати склад продуктів на упаковках. А оскільки складні назви і букви Е нічого їм не говорили, то бібліотечні працівники «перекладали» ці незрозумілі слова на доступну мову, розповідали, навіщо додається дана речовина і які плюси і мінуси має. Виявилося, що майже ніхто з читачів не знав, чим може "відгукнутися" вживання чіпсів. Особливо вразило дітей в розповіді те, що через неправильне харчування може не тільки раптово стати зле, але й може виникнути безліч хвороб. Не знаємо, чи будуть після наших роз'яснень діти менше їсти чіпси, та хотілося б вірити, що вони зроблять правильні висновки. У всякому разі, тепер, купуючи собі "перекус" у вигляді чіпсів, наші читачі будуть знати про те, чим це їм може загрожувати.

В кінці бесіди був проведений експеримент: "Що буде коли запалити чіпси?"…