Година пам’яті "Україна пам’ятає" : (до 80-річчя пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.)

В останню суботу листопада вшанавують пам'ять жертв голодомору 1932-1933 років. З учнями 7 класу Русанівського ліцею проведено година історичної пам'яті "Україна пам'ятає" про важкі роки геноциду проти українського народу.

Те, що сталося в 1932-1933 роках, не зітреться в пам'яті й не забудеться ніколи. Цей жах залишиться в серцях людей, що пережили страшну трагедію. Все далі й далі відходять роки голодомору. Все менше й менше залишається його свідків.

В знак вшанування пам’яті тих подій юні читачі та працівники бібліотеки запалили свічку скорботи та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Діти переглянули відеоролик в якому розповідалось про ті події, прослухали спогади очевидців, які записані в "Книзі пам’яті жертв голодомору 1932-1933рр.", познайомились з літературою, яка розповідає про організацію штучного голоду в Україні.