День української писемності та мови

Мова народу - це не тільки засіб спілкування між людьми однієї нації. Це набагато більше: рідний край, безмежні простори, чарівні озера, родинні зв'язки, спільні уподобання і думи народу, мрії людей, культура та своя задушевна пісня. 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди для маленьких читачів-наших друзів (учні 5-а кл. школи №182) працівники бібліотеки підготували літературно-музичну годину "Любіть рідну мову"

А наша рідна українська мова лірична та неповторна, поетична і спокійна, лагідна та мелодійна як і сам український народ. Такою була і зустріч в бібліотеці. В теплій, лагідній атмосфері маленькі читайлики ділилися своїми враженнями, співали пісні, читали вірші українських авторів.