«Голос дитини. Почуйте його!» - з досвіду роботи Обухівської ЦПБ В Обухівській ДПБ

Матеріал подано без змін

«Голос дитини. Почуйте його!»

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ В Обухівській ДПБ)

Станом на 27 травня 2024 року, за даними Офісу генпрокурора, через дії російських окупантів в Україні, постраждало 1899 маленьких українців. З них 548 дітей загинули та щонайманше 1351 - отримали поранення різного ступеня тяжкості. Однак ці дані враховують лише інформацію з підконтрольних Уряду територій. Тому, на жаль, реальна кількість дітей-жертв російської агресії - більша. Зокрема, станом на 25 травня поточного року 2021 дитина вважалася зниклою внаслідок війни росії проти України. Понад 234 тисячі українських дітей примусово вивезли у рф, або на тимчасово окуповані нею території. Та й ці цифри не остаточні. Розпочавши збройну агресію проти України, росія порушила усі існуючі норми і принципи Міжнародного права. Такі дії є важким злочином проти людяності, вони будуть розслідувані, а винні -засудженні до кримінальної відповідальності.

В бібліотеці відбулися інформаційні хвилини біля викладки матеріалів «Голос дитини. Почуйте його!»

Малишева О. І.,

завідувачка Обухівською ДПБ