Пам`ять століть відтворена у слові

Матеріал подано без змін

Пам`ять століть відтворена у слові

(З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради)

Кажуть, що Господь Бог дає найтяжчі випробування тим, кого найбільше любить, очевидно, ми - його улюбленці, адже історична доля українського народу - це багатовікова боротьба за право мати свою державність, свою мову, свою  національну ідентичність. Книга нашої історії має багато героїчних сторінок,  починаючи  ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, Запорізької Січі, визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини і закінчуючи нашим сьогоденням – повномасштабною російсько – українською  війною, яка вже ввійшла  чорною міткою в сучасну  історію України.

Якщо  ви, шановні читачі, любите  читати історичні книги, захоплюєтесь історією нашої країни, то приходьте в Обухівську центральну публічну бібліотеку для дорослих. Тут  для вас оформлено  тематичний стелаж «Пам’ять століть відтворена у слові», для якого працівники бібліотеки  відібрали цікаву і захоплюючу літературу історичної тематики. Як мови можна вивчати через улюблені книги й фільми, так історія свого народу відкривається в цікавих інтерпретаціях. Сторінки українських звитяг найкраще пізнавати в історичних романах або через життя видатних українців. У піснях, мистецтві й виставах уже втілили багато історичних епізодів, але найбільш доступно вивчати історію України з книг.

Запрошуємо до бібліотеки!

Л. Храпач – завідувачка  Обухівською центральною публічною  бібліотекою