#поствдячності

Матеріал подано без змін

#поствдячності

(З досвіду роботи «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ учні 1-4 класів Наливайківської гімназії знайомились з НОВИМИ ДИТЯЧИМИ КНИГАМИ ВІД АНГЛІЙСЬКИХ ДРУЗІВ від YULIUA DUKANUCH та благодійного фонду з Великобританії WhoHeedsBooks.

Ми отримали 100 надзвичайно цікавих, пізнавальних  книг українських та зарубіжних письменників для  наших юних читачів, яких у нас не було раніше.

Прямо під час презентації книг кур'єр доставив ще  цінні подарунки від наших друзів: проектор та презентаційний екран.

Безмежно дякуємо Вам за увагу до нашої бібліотеки, за ваше розуміння, добро  підтримку і за частинку душі, подаровану нам і нашим юним читачам.

Радіємо, що ви з нами у цей важкий для України період.

ДЯКУЄМО!

Запрошуємо до бібліотеки читайликів Макарівської громади для знайомства з новими книгами від наших друзів з Великобританії та перегляду цікавих презентацій з новим проектором!

Чекаємо!