Про правила безпеки пам’ятай

Матеріал подано без змін

Про правила безпеки пам’ятай

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є важливою, адже цього вимагає саме життя.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, працівники Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради організували бібліопікнік «Ти на канікулах марно часу не гай, про правила безпеки пам’ятай», на який запросили читачів –учнів 3-А класу Баришівського ліцею ім. М. Зерова, разом з класоводом Оленою Корж.

Головною метою заходу було нагадати дітям про правила дорожнього руху і про безпечне поводження на канікулах.

Усі присутні брали участь у вікторинах, розгадували «Дорожні задачки», трохи розім’ялися в «Ігровому світлофорі» та пригадали номера телефонів служб безпеки.

А на закінчення заходу діти мали змогу почитати книги і поскладати пазли.

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей