Онлайн-подорож до «зеленої» столиці Європи Таллінна

Матеріал подано без змін

Онлайн-подорож до «зеленої» столиці Європи Таллінна

(З досаду роботи Славутицького ЗБІЦ Київскої області)

Кожне місто гарне по-своєму, тому подорож у різні куточки світу дарує нам позитивні емоції та робить нас щасливішими.

Цього разу було вирішено порадувати учасників клубу національної співдружності «Злагода» онлайн-мандрівкою до однієї з найкрасивіших столиць Європи, Таллінна.

Відеоролик ознайомив присутніх з його історією.

Старе місто включено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Воно являє собою музей під відкритим небом, де сконцентрована велика кількість старих будівель, що стоять протягом кількох століть.

Глядачам дуже сподобався найстаріший будинок міста - Домініканський монастир св. Кетрін. Він датується 1246 роком.

І, звичайно ж, Таллінн славиться своїми парками, які займають близько 30% загальної площі столиці. Найвідомішим з них є парк Кадріорг, заснований Петром Великим, коли естонські землі входили до складу Російської імперії.

Здійснивши захоплюючу онлайн-подорож Таллінном, очевидці, яким пощастило побувати в цьому місті, поділились своїми враженнями. Вони із задоволенням відповіли на всі запитання, завдяки чому учасники заходу дізналися багато цікавого про це чудове місто.

Кропта О.В.,

завсектором клубної роботи