Вишиванка – об’єднує українців

Матеріал подано без змін

Вишиванка – об’єднує українців

(З досвіду роботи  КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ –

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ!

18 травня Україна святкує Всесвітній день вишиванки. Це свято сприяє єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються.

З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки КЗ «Публічна бібліотека» запросила всіх бажаючих відсвяткувати цей день у стінах бібліотеки. Всі охочі  змогли похизуватися красою своїх вишиванок у нашій святковій фотозоні під назвою «Барвистий світ вишиванок», яка не тільки стала фоном фото, але й розповіла про історію національного вбрання українців, символи у вишивці та їх значення, продемонструвала сучасні та старовинні зразки української вишивки.

Родзинкою нашої фотозони є старовинна вишивана сорочка 1895 року, яку подарував Історико-краєзнавчому музею міста Вишневе Гаврилюк Іван Ксенофонтович з міста Біла Церква. Дякуємо музею за можливість помилуватися такою красою.

Оксана Бабич, бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.