"Українські вишиванки - наче райдуги світанки" творча виставка вишитих робіт майстрині - вишивальниці Єфіменко Ірини в бібліотеці

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи бібліотеки с. Новосілки Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області)

Всесвітній День Вишиванки - це свято, яке відзначається щороку в третій четвер травня.

Вишиванка — це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості.

Цей день - стає всеукраїнським святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо спільного символу – вишиванки.

Сьогодні вишиванка – це не просто вишита сорочка, це – символ незламності, символ сили та волі. Ми повертаємо собі свою історію, свої традиції.

У 2023 році свято стане ще одним підтвердженням української національної ідентичності та патріотизму.

Напередодні Всесвітнього Дня Вишиванки в бібліотеці села Новосілки розгорнуті книжково - ілюстративна виставка "Українські вишиванки - наче райдуги світанки" та творча виставка вишитих робіт майстрині - вишивальниці, користувачки бібліотеки - Єфіменко Ірини.

На виставці представлені біля двадцяти робіт пані Ірини. Серед них: вишиті рушники, сорочка, косинка, фартух, різні мережки та салфетки та вишиті картини із зображенням різноманітних квітів, які так любить майстриня.

Усі роботи виконані досконало, з великою любов'ю, охайністю і точністю нанесення на полотно кожного хрестика.

Запрошуємо до бібліотеки села Новосілки познайомитися з прекрасними роботами Ірини Єфіменко.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки с.Новосілки