Матуся моя дорогенька, це свято даруєм тобі

Матеріал подано без змін

Матуся моя дорогенька, це свято даруєм тобі

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

11 травня 2023 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради проведено святковий колаж «Матуся моя дорогенька, це свято даруєм тобі» до Міжнародного дня матері. Учасниками заходу були читачі-учні 3-А класу ОЗО «Баришівський ліцей» Баришівської селищної ради разом з класоводом Людмилою Некрасовою.

Спочатку діти дізналися про походження свята і коли його відзначають, а ще прослухали пісню «Все починається з мами». Кожен учасник декламував вірш про маму, а ще діти виготовили для своїх матусь вітальні листівки.

Тож тепер всі з нетерпінням чекають свята, щоб привітати матусь.

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей