«Аліса у країні Психологіі» - мандрівка до країни Психології

Матеріал подано без змін

«Аліса у країні Психологіі» - мандрівка до країни Психології

(З досвіду роботи бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

«Аліса у країні Психологіії» - під такою назвою сьогодні в бібліотеці села Новосілки для дітей  відбулася мандрівка до країни Психології з елементами тренінгу разом з практичним психологом Зленською Альоною Леонідівною. На занятті діти навчилися  знаходити конструктивні виходи з конфліктних ситуацій, ознайомилися з вправами, які допомагають подолати страх та тривожність за Всеукраїнською програмою "Ти як?",  що важливо, особливо зараз, в умовах повномасштабної війни та знаходили  шляхи самовдосконалення .

Цей захід  був спрямований на розвиток психологічної компетентності у дітей, вміння самостійного підходу до вивчення себе як особистості; виховання толерантності та емпатії.

Щиро вдячні пані Альоні за цікаве та змістовне знайомство з психологією.

Олена Сурга,

завідувачка бібліотеки с.Новосілки