Інформаційне асорті

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

27 квітня до Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради здійснили бібліовізит читачі-учні 4-Б класу ОЗО «Баришівський ліцей», разом з класоводом Світланою Тивоненко, для яких було проведено «Інформаційне асорті».

Під час заходу діти дізналися, як користуватися каталогом, про періодичні видання, які є в бібліотеці і про те, що в енциклопедіях можна знайти багато цікавої та корисної інформації.

А ще всім присутнім будо цікаво послухати ,які рослини та тварини занесені до Червоної книги України і скільки  часу треба природі , щоб «розібратися» зі сміттям, яке ми викидаємо.

На завершення заходу діти обрали  книги, які їм сподобалися, щоб почитати вдома.

Завідувач Баришівською бібліотекою для дітей

Ольга Биба