У дружбі з книгою

Матеріал подано без змін

У дружбі з книгою

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

24 квітня 2023 року до Всеукраїнського дня книги та авторського права в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради було проведено інформіну :"У дружбі з книгою" для читачів -учнів 1-А класу ОЗО «Баришівський ліцей», класовод Ірина Шмерига.

Сьогодні, коли без інтернету та цифрових технологій важко уявити собі життя та роботу, здається, що книга відступає на другий план. Але це зовсім не так. Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості. Не випадково народ створив про книгу стільки прислів'їв:

Книга вчить, як на світі жить.

Хто багато читає, той багато знає.

Читання — ось краще навчання.

Книга допоможе в труді — виручить в біді.

З книгою подружишся — розуму наберешся.

Книга — твій друг, без неї, як без рук.

Провідний бібліотекар

Баришівської бібліотеки для дітей