Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Матеріал подано без змін

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

( З досвіду роботи Вишнівської міської бібліотеки для дітей Бучанського району Київської області )

Всеукраїнський тиждень дитячого читання — 2023 стартує в усіх дитячих бібліотеках країни - свято книг і всіх, хто з ними пов’язаний.

Бібліотекарі Вишнівської міської бібліотеки для дітей спільно зі шкільною бібліотекою розпочали святкування з учнями 2-Г класу (кл. кер. Фефелова А.А) Вишнівського ліцею №2, поринувши у літературну подорож « Історія казкаря Андерсена". Подорожуючи казковими шляхами,діти дізналися багато цікавого про улюбленого письменника. Під час літературної мандрівки з задоволенням брали участь у слайд-подорожі та у вікторині , з цікавістю знайомилися з книгами виставки «У книг немає канікул», де підібрані книги, які своєю яскравістю і образністю відразу приваблюють усіх читачів. Тиждень дитячого читання триває. Завітайте до нашої бібліотеки протягом тижня і ви потрапите до країни мудрих книг, помандруєте книжковими лабіринтами, станете учасниками бібліотечних заходів.