21 березня міжнародний день лялькаря

Матеріал подано без змін

21 березня міжнародний день лялькаря

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

21 березня 2023 року бібліотеки Обухівської територіальної громади відзначили Міжнародний день лялькаря, зокрема:

Маловільшанська сільська бібліотека, Обухівська центральна публічна бібліотека (ЦПБ), Обухівська міська публічна бібліотека для дітей (ДПБ), Обухівська міська публічна бібліотека мікрорайону «Яблуневий».

Ляльки – мотанки роботи Наталі ПАЦУРИНИ (художник Обухівської ЦПБ) прикрашають книжкові виставки «Майбутнє України щаслива родина» (ЦПБ), «Гордість землі Обухівської» (ДПБ), «Маленьким про Великого Кобзаря» (ДПБ).

В Обухівській ДПБ діє постійна виставка мотанок-берегинь Наталі Пацурини « З ладом у серці, з любов’ю в душі» (має відзнаку Обласного центру творчості).

Учасники літературно-лялькового театру «Сонечко» (Обухівська міська бібліотека м-ну «Яблуневий», бібліотекар – Скапенко Людмила Георгіївна)

Макарова Діана, Столяр Аня, Макарова Анастасія, Лубенченко Тимур, Рябоконь Олександра, Макаров Ярослав, Стадєєв Олександр, Бовдуй Володимир, Штанагей Максим, Гордін Костя, Шуба Станіслав, Шилов Степан, Штанагей Наталя, Бенца Даяна, а також майстриня театру, яка допомагає лялькам отримати новий одяг мешканка мікрорайону «Яблуневий» - Ковальва Валентина Миколаївна вітають із Міжнародним днем лялькаря на сторінці Обухівської центральної публічної бібліотеки в соціальній мережі зокрема.

В бібліотеці «з’являються» ляльки-«в’язанки» провідного методиста Обухівської ЦПБ Шабала Є., як оберіг культурно-мистецької галузі та її творців.

Директор Обухівської ЦПБ

Левченко Лідія