«Нові можливості твого гаджета!»

Матеріал подано без змін

«Нові можливості твого гаджета!»

(З досвіду роботи Броварської міської публічної бібліотеки)

У понеділок, 13 березня, у приміщенні Броварської міської публічної бібліотеки відбулася пізнавальна ознайомча зустріч «Нові можливості твого гаджета!». Взяти участь могли всі охочі. Лектором був представник компанії «Mobile City» Олександр Геля. Зустріч відбулася із запізненням через оголошення ранкової повітряної тривоги. Проте потім тривала навіть дещо довше, ніж запланована година. Присутні дізналися про нюанси підзарядки телефонів, про пам'ять і додаткову пам'ять для гаджетів, про способи захисту екрану та підбір мобільних аксесуарів. Усього на заході були присутні 12 учасників.

Навіть після завершення зустрічі лектора довго не хотіли відпускати, адже в багатьох з'явилися індивідуальні додаткові запитання. Присутні погодилися, що такі події дуже потрібні. Наступна тематична зустріч відбудеться вже за місяць.

Завідуюча Броварської міської публічної бібліотеки

Лідія Стрельченко