Виставка - "Світ парцелянової ляльки"

Матеріал подано без змін

Виставка - "Світ парцелянової ляльки"

(З досвіду роботи Макарівської бібліотеки для дітей)

Шановні друзі !

Запрошуємо Вас на виставку "СВІТ ПОРЦЕЛЯНОВОЇ ЛЯЛЬКИ" від відомої колекціонерки з міста Одеси - Бурканенко Валентини Борисівни.

Тут є старовинні, авторські та колекційні експонати з різних країн світу, які збирали біьше тридцяти років.

Лялька – втілення щасливого світу дитинства, коли все навколо уявляється живим та чарівним. Людина дорослішає, але лялька-іграшка, лялька-образ,  лялька - витвір мистецтва продовжує жити поруч з нами . Все життя ми зберігаємо до ляльок особливе  ніжне ставлення , викликане приваблюючою магічною силою.

Запрошуємо до нашої бібліотеки переглянути виставку порцелянових сувенірних ляльок, виготовлених у різних країнах світу. Ми певні, що кожен відвідувач отримає естетичну насолоду від вишукано одягнених ляльок. Крім того, під час бесіди біля виставки можна буде отримати деякі відомості з історії ляльки .

Виставка проходить в приміщенні Макарівської дитячої бібліотеки, вулиця Димитрія  Ростовського, 36 з 8.00 до 17.00 щоденно ,субота, неділя - вихідні дні.