В Переяславі відбувся 11-й Всеукраїнський історико- культорологічний форум "Сікорські читання"

Матеріал поданий без змін

Сікорські читання

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

В Переяславі, з нагоди пошанування постаті Героя України Михайла Івановича Сікорського, відбувся 11-й  Всеукраїнський історико- культорологічний форум "Сікорські читання".

Центральною подією форуму стало десяте за ліком вручення Премії імені  Героя України Михайла Сікорського Національної Спілки краєзнавців України.

Змістовним доповненням заходу була книжкова виставка " Краєзнавство Переяславщини", де книги М. Гича про Єрківці були представлені в повному обсязі.

А під час презентації нових краєзнавчих видань " Переяславщина: сторінки історії краю", М.М. Гич ознайомив громадськість із новим авторським виданням: Єрковці. Історія села Переяславського краю.Колективізація. Розкуркулення. Голодомор. Репресії.- Кам'янець-Подільський : ТОВ " Друкарня Рута", 2022.- 528с., іл.- ( Серія " Краєзнавча бібліотека Переяславщини" , вип.22). До речі, дана книга  є  в сільській книгозбірні, бажаючі можуть ознайомитися.

На " Сікорські читання" була запрошена і Публічна бібліотека с. Єрківці, де разом з Гичом М. М. отримали пам'ятні відзнаки Спілки краєзнавців України та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Велика подяка засновникам та організаторам Форуму за культурно- просвітницьку роботу та популяризацію краєзнавства.