Представники Обухівської територіальної громади в Київському Національному літературному музеї

Матеріал поданий без змін

(З досвіду роботи Обухівської ЦПБ)

15 листопада 2022 року представники Обухівської територіальної громади (посадовці, митці, журналісти, освітяни, бібліотекарі) прибули до Київського Національного літературного музею для відзначення 110-ї річниці від дня народження АНДРІЯ МАЛИШКА.

На жаль вшануванню повною мірою поета, громадянина завадили страшні реалії нашого часу. Проте, завдячуємо працівникам музею за змістовні екскурсії, присвячені Богдану Лепкому, сучасним поетам-учасникам страшних воєнних дій. Приємно, особливо бібліотекарю, - побачити бібліотеку колишньої Колегії Павла Галагана, яка свято береже пам’ять про засновників, викладачів, випускників цього шанованого закладу , -«колиски» української інтелігенції.

Обухівська центральна публічна бібліотека дякує за подаровану письменниками літературу:

Наєнко Михайло. Григір і Ніла : Тайна-невтайна : Спогад і погляд / Михайло Наєнко .- Київ : ВД Освіта України , 2022 .-74 с.

Наєнко Михайло. Іван Михайлович і пані Марта : Мікро-спогад про «не окремого Івана Дзюбу / Михайло Наєнко .- Київ :ТОВ 7БЦ ,2022 .- 154 с.

Наєнко Михайло. Ромашка : Ліричні спогади / Михайло Наєнко.- Київ : Освіта України , 2020 .-  160 с.