9 листопада – свято, присвячене нашій мові та писемності

Матеріал поданий без змін

В День української писемності та мови – до бібліотеки

(Екскурсія до бібліотеки.)

(З досвіду роботи сільської бібліотеки села Новосілки, Чабанівської ТГ, Фастівського району, Київської області)

Українська мова-багата, душевна і дуже красива.

9 листопада – свято, присвячене нашій мові та писемності.

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. Наша мова пережила все це і зараз визнана однією з найкрасивіших мов у світі.

В День української писемності та мови до бібліотеки села Новосілки завітали вихованці старших груп Новосілківського закладу дошкільної освіти разом з вихователями та соціальним педагогом.  Перше знайомство з бібліотекою перетворилось у дітей на справжнє свято. Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря про книги, про бережливе ставлення до книги, правила поводження в бібліотеці Познайомилися дітки і з книжковою виставкою «З рідним словом міцніє держава», яка підготовлена до свята, а, також, розповідали вірші про українську мову та слухали поезію місцевих авторів про рідну мову у виконанні бібліотекаря.

Дітям дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки с.Новосілки Чабанівскої ТГ,

Фастівського району Київської області.