Матеріал поданий без змін

Пізнавально-розважальна гра " Мандруємо Україною"

(З досвіду роботи Дівичківської ОТГ)

31 серпня у бібліотеці села Дівички було проведено інтелектуально-пізнавальну гру "Мандруємо Україною".

Діти в ігровій формі подорожували картою України, знайомились з різними регіонами нашої держави виконуючи різноманітні цікаві завдання.

Мета заходу це виховання любові і поваги до своєї Батьківщини, прищеплення любові до рідного краю, формування національної свідомості, виховання патріотичного почуття приналежності до українського народу, виховання любові та бережливого ставлення до мови та традицій нашого народу.

По закінченню гри всі учасники отримали солодкі подарунки.

Для підготовки гри були використані джерела:

"Розважально-пізнавальний журнал  "Смайлик";

Татаренко І.Л.

Абетка України. - Х.: Віват, 2016  - 144 с.;

Малаков, Дмитро

Мальовнича України / Дмитро Малаков ; вступ. ст. В  Кузьменка; фотозйомка: А. Прибєги -К.: Мистецтво, 2019. - 208 с. :іл.

Книга отримана за Державною програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Підготувала завідувачка

бібліотеки філії села Дівички