«День Української Державності» та «День хрещення Київської Русі-України» - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради Київської області

Матеріал поданий без змін

«День Української Державності» та «День хрещення Київської Русі-України»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради Київської області)

Україна сьогодні, 28 липня, вперше відзначає День української державності.

Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України.

Тоді ж глава держави підписав відповідний  указ про затвердження Дня державності.

Точкою відліку української державності вважається рік заснування Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Тому нове свято відзначатиметься у день розквіту української державності – у день хрещення Київської Русі. Цього року Україна святкує 1034-ту річницю хрещення Київської Русі.

КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради, дитячий відділ долучилася до свята та підготувала тематичні книжкові виставки «День Української Державності» та «День хрещення Київської Русі-України».

На книжкових виставках читачу представлені книги з історії України від заснування Київської Русі і до сьогодення.

Шановні читачі завітайте до бібліотеки та пориньте у світ історії нашої держави.