Благодійна акція «Оберіг захисникам України» - з досвіду роботи бібліотеки-філії с. Ковалин Дівичківської ОТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

Благодійна акція

«Оберіг захисникам України»

(З досвіду роботи бібліотеки-філії с. Ковалин Дівичківської ОТГ Київської області)

У цей складний воєнний час нам, мирному населенню України варто подумати про тих, хто нас захищає, кому обереги додадуть наснаги та сили, перенесуть нашу підтримку та непохитну віру у такий довгоочікуваний, омріяний, вистражданий мир. В Будинку культури с. Ковалин діти разом з Коптило О. П. та Задорожною Л. М. виготовляли обереги для захисників. Нашим безстрашним воїнам так сьогодні необхідна підтримка, тому, на перший погляд, незначущі вироби, зроблені з любов' ю та добротою будуть оберігати та надихати наших мужніх воїнів. Наша маленька групка також долучається до благодійної акції «Оберіг захисникам України».

Задорожна Любов,

бібліотека-філія с. Ковалин