Бібліотечні працівники Баришівської бібліотеки для дітей долучилися до просвітницького благодійного заходу Баришівської громади

Матеріал поданий без змін

Українська світлиця «Оберіг нашої держави»

(з досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

28 червня 2022 року бібліотечні працівники Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради долучилися до  просвітницького  благодійного заходу Баришівської громади, приуроченого Дню Конституції України  «Нема ціни святині дорогій».  Вони представили українську світлицю «Оберіг нашої держави». Присутні познайомилися  з історичним навігатором «Державна символіка України»,  інформаційною зоною «Права та обов’язки дитини», книжково-туристичною виставкою «Замки та палаци України». В  «крамничці українських  смаколиків» можна було придбати кондитерські вироби, приготовані провідним бібліотекарем Юлією Гранько. Всі  виручені кошти  направлені на потреби ЗСУ.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС