Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

В КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради пройшов бібліопікнік «Я – українець, і це моє право – любити землю горду й величаву»

 

Матеріал поданий без змін

 

 

Бібліотека під відкритим небом

до Дня Конституції України

БІБЛІОПІКНІК 

«Я – українець, і це моє право – любити землю горду й величаву». 

 

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської радиБучанського району Київської області)

 

До Дня Конституції,  в рамках проєкту «Бібліотека під відкритим небом»  в КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради весело, креативно, інформаційно, на одному подиху пройшов  бібліопікнік «Я – українець, і це моє право – любити землю горду й величаву». 

Виставка-презентація книг  «Конституція основа державності» привернула увагу читачів різного віку. Молоді читачі звернули увагу на книгу братів Капранових «Мальована історія незалежності України». Хто сказав, що історія це нудно? Брати Капранови вирішили довести протилежне . Ця книга кардинально відрізняється від усіх інших, уже існуючих. Кожна сторінка – це нова історія нашої держави, кожен розворот – нова історична постать. Ще одна відмінність цієї книги від інших видань – це історичні комікси на кожній зі сторінок. Читати їх не лише цікаво, а й дуже весело.

Родини з дітьми зацікавилися книгами про регіони України: Донбас, Волинь, Полісся, де в кожній книзі представлено казки та легенди про регіон, а також основну інформацію про історію, культуру та життя в цьому історичному місці.

Молоді господині зацікавилися книгою  Євгена Клопотенка  «Зваблення їжею з українським смаком» та відкривали разом з автором  давно забуті українські страви, що об’єднують  наше кулінарне минуле й сьогодення.  

Не залишив байдужим жодного учасника свята квест «Знайди місце народження своєї бабусі». У величезному ( формату А1) «Національному атласі України» кожен знаходив місце, звідки бере коріння його рід.

Наші найменші гості завзято відповідали на запитання бліц-вікторини, розгадували тематичні кросворди, тренували мізки в ерудит-лото.

Юні таланти нашої громади намалювали малюнки для наших воїнів- захисників, які працівники бібліотеки передадуть на фронт.

Кожен учасник свята мав можливість відкрити для себе свою рідну країну, її історію, культуру, красу.

КЗ «Публічна бібліотека» дякує всім учасникам за гарний настрій та чудову атмосферу свята. Запрошуємо всіх до бібліотеки.

 

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу обслуговування

читачів  КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої

міської ради, Бучанського району Київської обл.