Юні читачі бібліотеки взяли участь у квесті "Конституцію вивчаємо, пам'ятаємо, поважаємо"

Матеріал поданий без змін

День Конституції в бібліотеці.

(з досвіду роботи КЗ " Публічна бібліотека "Макарівської селищної ради)

На честь Дня Конституції  України юні читачі нашої бібліотеки взяли участь у квесті "Конституцію вивчаємо, пам'ятаємо, поважаємо ".З розповіді бібліотекаря Климюк К.В. учасники квесту дізналися цікаві факти про Конституцію нашої держави., взяли участь у правових, казкових вікторинах на знання Основного Закону в ігровій  формі спільно пригадали, якими правами володіють.

На дітей чекали неймовірні та цікаві пригоди, вони розгадували кросворди, головоломки, шифрування тощо. Учасники квесту проявили свої здібності - логіку, творчість, швидкість, гарні знання задля спільної перемоги.

Познайомилися з пізнавальними книжковими виставками, присвячені Конституції України-Основному Закону нашої країни. Квести - це найцікавіша гра для читачів, адже діти люблять пригоди, загадки, вікторини, вчаться разом думати, працювати, дружити !