Виставка творчих робіт юної художниці _Аріни Мазяр, що відкрилася у читальній залі бібліотеки села Новосілки

Матеріал поданий без змін

"Живописний калейдоскоп" - виставка творчих робіт

(з досвіду роботи бібліотеки села Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області)

«Живописний калейдоскоп» - так називається виставка творчих робіт юної художниці _Аріни Мазяр , що відкрилася у читальній залі бібліотеки села Новосілки. Експозиція складається з живописних робіт у різних жанрах – від пейзажів, техніки вітражу і до абстрактних замальовок. Першу серію картин маслом «У бабусі в селі» - «Корівка», «Рудий кіт», « Кролик» та «Синичка» Аріна написала у 10 років. Анімалістичні сюжети та пейзажі є улюбленими напрямками роботи художниці. Картини, представлені на виставці, вирізняються неповторною красою, різноманітністю, оригінальністю рішень, безпосередністю. Зараз Аріні 12 років і вона вже тривалий час вчиться художній майстерності, відвідуючи Художньо- Мистецьку Платформу «Арт- Креатив» під керівництвом талановитого педагога Діани Масинзової.

Запрошуємо користувачів бібліотеки села Новосілки та всіх бажаючих поринути у світ мистецтва, доторкнутися до прекрасного, познайомившись з творчістю юної талановитої художниці.

Талановиті діти України – наше майбутнє!

Олена Сурга,

завідувачка бібліотекою села Новосілки

Чабанівської ТГ Фастівського району, Київської області.