Година здоров’я «Шукай лікаря в природі»

Матеріал поданий без змін

«Шукай лікаря в природі»

(із досвіду роботи КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона Київської області)

Після вимушеної довготривалої перерви у бібліотеці-філії №4 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона для членів клубів «Зарічани» та «Любисток» Академії  пенсіонерів відбулася година здоров’я «Шукай лікаря в природі».

Із запашними квітами та травами на захід завітала очільниця Білоцерківської фітоздравниці «Зелена планета Земної» Аліна Пастовенська.

Поговорили про негативний вплив стресу на організм, про квіти і трави, які варто вживати для заспокоєння і нормалізації сну. Пані Аліна розповіла присутнім, як зміцнити здоров’я за допомогою лікарських рослин та звичайних, але правильно підібраних продуктів харчування.

Усі бажаючі мали можливість перевірити свій рівень цукру в крові та отримали консультації щодо лікування.

Пані Аліна подякувала учасникам заходу за те, що підтримали матеріально, оплативши чергову партію медикаментів для наших воїнів. Члени клубів, у свою чергу, подякували Аліні Віталіївні за цікаву й змістовну зустріч і виконали патріотичні пісні «Сини України» та «Повій вітре на Вкраїну».

Світлана Линник

зав. філією №4 КЗ БМР Білоцерківська ЦБС

ім. П.Красножона  Київської області.