Книжкова виставка в Публічній бібліотеці с.Єрківці

Матеріал поданий без змін

"В центрі Всесвіту - ДИТИНА" - книжкова виставка в Публічній бібліотеці с.Єрківці

(з досвіду роботи Публічної бібліотеки села Єрківці Дівичківської ТГ Київської області)

Нема світлішого нічого в цілім світі,

Як сонце ясне й чисті небеса.

Нема нічого кращого, як діти,

Бо в них любов, надія і краса.

Надія Красоткіна

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли в мирі та радості, прославляючи рідний край.

Як знайти правильний підхід у вихованні? Як стати кращими друзями для своєї дитини? Чого насправді потребують діти? На ці питання знайдуться відповіді в книгах, які представлені на книжковій виставці "В центрі Всесвіту - ДИТИНА".

Самі ж діти, як і ввесь український народ, прагнуть жити в мирній країні. Творчо, яскраво, від усієї душі вони малювали сонечко, казковий дощик, небо, квіти. Всі малюнки дошкільників та учнів 1 класу знайшли своє місце на виставці "Малюємо світ своїми кольорами".

Ольга Шульга

директор Публічної бібліотеки с.Єрківці