Бібліотека с.Єрківці запрошує ознайомитися з матеріалами, що представлені на виставці "Мово моя українська"

Матеріал поданий без змін

"Мово моя українська"-  тематична виставка у Публічній бібліотеці с.Єрківці

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

21 лютого- Міжнародний день рідної мови, що був встановлений у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної та культурної багатоманітності.

Мова- це історія народу, його світогляд. У світі налічується близько 6 тисяч мов. Вчені довели, що нашій українській мові - 7 тисяч років. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула. Поки існує мова- існує народ.

Публічна бібліотека с.Єрківці запрошує своїх користувачів  ознайомитися з матеріалами, що представлені на  тематичній виставці "Мово моя українська". До уваги читачів література з історії розвитку мови, цікаві факти про мову, словники та правописи.

Сільська книгозбірня має достатню кількість інформаційних джерел, які допоможуть кожному досконало оволодіти граматикою та літературною українською мовою.

Ольга Шульга

директор Публічної