У бібліотеці села Дівички діє книжкова полиця "Єдиний скарб у тебе рідна мова"

Матеріал поданий без змін

Книжкова полиця " Єдиний скарб у тебе рідна мова" у бібліотеці села Дівички

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Міжнародний день рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

Головна мета цього дня - підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу. Недарма кажуть, що після відмови від рідної мови нація вмирає, адже мова містить історію та культуру держави. Мовне питання досі є дуже актуальним в Україні.

У бібліотеці села Дівички діє книжкова полиця " Єдиний скарб у тебе рідна мова", де представлено словники, довідники, порадники з української мови, які допоможуть кожному охочому вдосконалити знання рідної української мови.

Також на полиці представлено книги отримані за Державною програмою поповнення бібліотечних фондів 2021 від "Українського інституту книги".

Сергієнко Н.О.,

завідувачка бібліотеки