Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

Патріотична година «Незламні повертаються живими» - з досвіду роботи Бориспільської Публічної бібліотеки Київської області

 Матеріал поданий без змін

Патріотична година «Незламні повертаються живими»

(З досвіду роботи Бориспільської Публічної бібліотеки Київської області)

 

19 лютого 2022 року з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в Бориспільській центральній бібліотеці відбулась Патріотична година «Незламні повертаються живими», на якій були присутні пластуни Бориспільщини.

Ведуча заходу провідний бібліотекар Людмила Базікалова провела перегляд літератури про події 2013-2014 років на Майдані в Києві з використанням краєзнавчого матеріалу.

Своїми спогадами про дні протистояння поділився медик Анатолій Чабанюк, який за покликом серця був на Майдані і надавав медичну допомогу тим, хто її потребував. Він зазначив, що Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло вісім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

З цікавістю присутні слухали поезії та пісні Михайла Боярка у авторському виконанні.

Провідний бібліотекар Бориспільської бібліотеки для дітей Тетяна Руденко провела цікаву вікторину з історії України та історії Пласту. Діти, відповідаючи на поставлені питання, виявили глибокі знання та зацікавленість.

Володимир Леськів запропонував присутнім на практиці перевірити силу злагоджених дій колективу. Вправа полягала в тому, щоб команди з 5-6 осіб за допомогою з’єднаних резинок побудували піраміду з паперових стаканчиків. 

Не в усіх одразу все вдалося, але кожен переконався наскільки важливим є єднання та злагоджені дії. Було цікаво і весело!

Головною метою патріотичної години було познайомити пластунів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

Взагалі захід вдався насиченим і пізнавальним. Об‘єдналися різні покоління, і молодь з цікавістю слухали старших. Всі почули один одного, а це головне. Адже всі налаштовані на співпрацю заради спільної мети - служіння Україні.