У Студениківській сільській бібліотеці розгорнуто тематичну полицю ,,Небесна сотня. Герої не вмирають"

Матеріал поданий без змін

День Героїв Небесної Сотні

(З досвіду роботи Студениківської публічної бібліотеки)

20 лютого 2014 року ввійшло в історію України, як чорна, трагічна дата.

З того часу 20 лютого щорічно вшановується подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті – Героїв Небесної Сотні.

Новітні герої, Герої Небесної сотні… Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять нагадуватиме про їхні відвагу, мужність і самопожертву в ім’я свободи. У списку небесних сотників – українці, вірмени, грузини, поляки, білоруси. Їх вік – від 17 до 73 років. До цієї дати в Студениківській сільській бібліотеці розгорнуто тематичну полицю ,,Небесна сотня. Герої не вмирають" , де представлено документальні фото, статті з періодичних видань, книги, в яких висвітлюються революційні події листопада 2013 – лютого 2014 р. в Україні.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті.

Герої не вмирають!

Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Завдяки нашій згуртованості, незламності духу, над нашою Батьківщиною запанує мирне небо, а в наші домівки прийде радість, злагода та впевненість у завтрашньому дні!

Також у бібліотеці був проведений майстер- клас по виготовленню ангелів пам'яті.