Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

День пам’яті Героїв Небесної Сотні у Вишневій міській територіальній громаді - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

 Матеріал поданий без змін

День пам’яті Героїв Небесної Сотні у Вишневій міській територіальній громаді

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради  Бучанського району Київської області)

 

Сьогодні у Вишневій міській територіальній громаді у сквері Небесної Варти пройшов мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні . В заході взяли участь керівництво Вишневої міської громади, учасники АТО , почесні гості, громадськість.

 З самого ранку  учасники флешмобу «Подаруй Янгола Герою Небесної Сотні» розвісили у парку «Небесної варти» виготовлені своїми руками паперових Янголів. Ці Янголи – символ нашої пам’яті про загиблих героїв, та віра у наше світле майбутнє, у завтрашній день.

Працівники КЗ «Публічна бібліотека» долучилися до відзначення Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні з книжковою виставкою «Небесна сотня. Зима, що нас змінила», яка знайомила громадськість з феноменом Революції Гідності, як високого вияву людського духу, подвигу і самопожертви. На виставці представлені книги, які подарували нам родини загиблих Героїв Небесної Сотні. 

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Панахиду за душами полеглих на Майдані та в зоні АТО відправило духовенство Храму Святого Великомученика Юрія Переможця. Зі словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олексій Поліщук.

До підніжжя пам’ятного знаку учасники мітингу-реквієму у скорботі поклали квіти.

Подвиг Героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої країни. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла. Відвага, честь, єдність держави – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності. Тож нехай завжди палають свічки пам’яті за загиблими Героями Небесної Сотні у наших серцях.