В бібліотеці с.Єрківці організовано експрес- інформацію "16 лютого- День єднання"

Матеріал поданий без змін

«16 лютого - День єднання» - експрес- інформація у Публічній бібліотеці с.Єрківці

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ " Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства", яким 16 лютого 2022 року проголошено Днем єднання українців.

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація, що саме 16 лютого Росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Відповідно до Указу, в цей день буде піднято Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконано о 10.00 Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

В Публічній бібліотеці с.Єрківці  організовано експрес- інформацію "16 лютого- День єднання".

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій.

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки с.Єрківці