Патріотичний флешмоб «Подаруй Янгола Герою Небесної Сотні»

Матеріал поданий без змін

Флешмоб «Подаруй Янгола Герою Небесної Сотні».

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

#АнгелиПамяті

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, КЗ «Публічна бібліотека» проводить  патріотичний флешмоб «Подаруй Янгола Герою Небесної Сотні».

Наші користувачі, маленькі та дорослі, з радістю долучаються до флешмобу.

Запрошуємо всіх небайдужих виготовити разом з нами Янголів Пам’яті. Наші Янголи прикрасять дерева в парку Небесної Сотні м. Вишневе.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну.

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої

міської ради, Бучанського району Київської обл.