Історія українських сіл - це історія нашого роду

Матеріал поданий без змін

Історія села Козлів Студениківської територіальної громади

(З досвіду роботи Студениківської публічної бібліотеки Студениківської територіальної громади)

Історія українських сіл - це історія нашого роду, маленької часточки великої України. Села України такі різні і такі схожі. У кожному живе своя пам'ять, свої таємниці, легенди, долі людей і цілих родин. Дуже важливо, щоб пам'ять роду нашого зберігалась, передавалась нащадкам з покоління в покоління, як невичерпне джерело мудрості, любові, натхнення. Василь Іванович Лой народився і виріс у мальовничому селі Козлів Переяслав-Хмельницького (нині Бориспільський) району. І хоч мешкає в місті Київ, та назавжди зберіг в своїй душі любов до рідного села. Довгі роки Василь Іванович збирав матеріали про історію свого рідного краю, архівні документи, спогади односельців. І от нарешті результат клопіткої багаторічної праці: книга ,,Біля підніжжя Виблої могили або історія села Козлів з давніх часів і дотепер''. Книга вийшла у видавництві ,,Самміт - книга''. Друк книги частково профінансовано з бюджету Студениківської територіальної громади. Частину книг отримають школи і бібліотеки громади. Книга буде цікава не тільки жителям села Козлів, а і всім, хто цікавиться історією свого краю.

Бібліотекарі Студениківської публічної бібліотеки зустрілися з автором книги у стінах видавництва ,,Самміт-книга''.

Приємна зустріч, цікава розмова, автографи на пам'ять від автора.