Книжкова виставка "Люби і знай свій рідний край"

Матеріал поданий без змін

Книжкова виставка "Люби і знай свій рідний край" у бібліотеці села Дівички

(З досвіду роботи Дівичківської ТГ)

З нагоди відзначення 27 лютого 2022 року -  90 років від дня утворення Київської області у бібліотеці оформлено книжкову виставку  "Люби і знай свій рідний край", на якій представлено краєзнавчу, історичну та художню літературу.

Наші користувачі готують патріотичні малюнки,  з яких у бібліотеці буде організовано виставку малюнків. Долучитися до такої творчої активності може кожний охочий.

Київщину називають душею України. На цих землях кілька тисячоліть тому наші предки - трипільці - вперше в Європі засіяли зерна відомого нині на весь світ українського хліба. Нам є чим пишатися, адже земля Київська - це колиска української історії, культури і мови. Саме Київщина дала світові, а насамперед, нам, святе ім'я " Україна", вперше мовлене в " Слові о полку Ігоревім" при описі одного з боїв біля Переяслава в 1187 році. Це є одним із свідчень формування української народності.

Підготувала завідувачка

бібліотеки філії села Дівички